Budowa domów na działce Klienta

Dotychczas

4

WOLNE DZIAŁKI
W ETAPIE 2

97%

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

45

OSÓB PRACUJE NAD
POWSTANIEM JEDNEGO DOMU

Niemożliwe? Z nami wszystko jest możliwe!

Jesteśmy po to, by z pasją realizować Wasze marzenia!

Dzięki doświadczeniu, jakie czerpiemy z wieloletniej praktyki projektowej i budowlanej,wszystkie nasze inwestycje są przeprowadzane sprawnie i solidnie. Budujemy domy w Szczecinie oraz całym województwie Zachodniopomorskim. Zacznij budowę swojego wymarzonego domu z deweloperem godnym zaufania.

Zadzwoń, napisz a spotka Cię miła niespodzianka!

W zgodzie z naturą

Zajmujemy się projektowaniem i budową domów nowoczesnych. Oferujemy naszym Klientom domy kompletne, dzięki czemu nie muszą się martwić o kwestie, jak projekt czy pozwolenia na budowę ­ zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Drodzy Państwo, decyzja o własnym domu jest jedną z najważniejszych w naszym życiu. Wybierając swoje miejsce na ziemi musimy rozważyć wiele istotnych kwestii. Często czujemy się zagubieni, zasypywani milionem ofert, super promocji i możliwości jakie daje nam rynek. Trudno jest jednak dokonać tego jednego jedynego wyboru i mieć pewność, że będzie właściwy. Zadajemy sobie nurtujące pytania i boimy się, że przyjdzie moment w którym już zostaniemy sami i co dalej.. Dlatego jesteśmy my! Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, spokojnie przeprowadzimy przez proces powstawania domu, tak by Państwo mieli pewność że są w dobrych rękach. Wychodząc na przeciw tym potrzebom, kierujemy do Państwa propozycję obsługi kompletnej. Obsługi, dzięki której poczują Państwo komfort i spokój, ponieważ my zajmiemy się wszystkim.

Wykonamy wymarzony projekt Waszego domu, dopilnujemy wszystkich formalności i wybudujemy dom, który spełni nie większość, lecz wszystkie Wasze oczekiwania, bo to będzie Wasz nowy dom, od początku do końca.

Marzenie przerodzimy w pomysł, pomysł w projekt a projekt w ukochany dom!

Służymy radą, inspiracją, pomysłem i zaangażowaniem. Gwarantujemy zadowolenie i solidną wspólpracę na każdym etapie realizacji inwestycji!

Wszystkie nasze projekty są realizowane sprawnie i wedle życzenia klienta. Doskonale rozumiemy, jak ważnym krokiem jest zakup własnego domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli zamieszkać w domu swoich marzeń.

Projekt domu przygotowujemy wraz z klientem, dzięki temu ma on kluczowy wpływ na rezultat końcowy. I to chodzi! W procesie projektowania uczestniczy architekt wnętrz, aby przygotowywany dom był piękną, spójną całością.

Idea Zaprojektuj i wybuduj

Inicjatywą do powstania pomysłu na usługę zaprojektuj i wybuduj jest obserwacja rynku i potrzeb Klientów, którzy coraz częściej wybierają tę metodę podczas realizacji inwestycji swoich domów jednorodzinnych.

Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w projektowaniu jak i budowie budynków mieszkalnych, dlatego dziś z pełną odpowiedzialnością, zdobytą wiedzą, a przede wszystkim ogromną pasją oferujemy kompleksową obsługę podczas budowy Państwa domu.

Zalety metody zaprojektuj i wybuduj:

Oferujemy kompletną realizację budynków mieszkalnych od wysłuchania pomysłu Inwestora, po doradztwo, wykonanie projektu budowlanego do wybudowania domu pod klucz. Dysponujemy fachową kadrą architektów oraz doświadczoną kadrą kierowniczą, gwarantując kontrolę jakości wykonywanych robót na każdym etapie inwestycji.

Etapy procesu budowy domu jednorodzinnego

Projektowy

Przed złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę, TLS Developer dopełnia następujących formalności:

 1. W przypadku braku Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego
  uzyskuje decyzję o warunkach zabudowy.
 2. Uzyskuje warunki przyłączenia od poszczególnych sieci.
 3. Uzyskuję decyzję na lokalizację zjazd z drogi publicznej.
 4. Jeśli działka jest gruntem rolnym uzyskuję zgodę o wyłączenie jej z
  produkcji rolniczej.
 5. Wykonuje aktualną mapę do celów projektowych.
 6. Wykonuje opinię geotechniczną dotyczącą warunków posadowienia
  obiektu.
 7. Uzyskuje wymagane opinie i uzgadnia dokumentację projektową z
  gestorami sieci.
 8. Wykonuje wielobranżowy projekt budowlany.

Projekt budowlany jest wykonywany przez osoby posiadające wymagane uprawnienia budowlane w określonych specjalnościach:

 1. Architektoniczna.
 2. Konstrukcyjno­budowlana.
 3. Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń:
  cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i
  kanalizacyjnych, elektrycznych i elektroenergetycznych;
 4. Drogowej.

Projekt budowlany jest wykonywany zgodnie z wymaganiami ustaw, ustaleniami określonymi w decyzjach administracyjnych dotyczących zamierzenia budowlanego, obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzytechnicznej.

Budowlany

Proces budowy domu można podzielić na 3 etapy:

I etap – Stan surowy otwarty II etap – Stan surowy zamknięty
III etap – Prace montażowe i wykończeniowe

Zakończenie budowy

Do użytkowania obiektu budowlanego, na którego wzniesienie jest wymagane pozwolenie na budowę, można przystąpić po zawiadomieniu właściwego organu o zakończeniu budowy, jeżeli organ ten w terminie 21 dni od dnia doręczenia zawiadomienia nie zgłosi sprzeciwu. Do zawiadomienia inwestor dołącza dokumentację związaną z przebiegiem robót budowlanych, która określona jest szczegółowo w prawie budowlanym.

katalogcover
katalogcover
Katalog
katalogcover