Słoneczna Przystań W zgodzie z naturą

Dotychczas

4

wolne działki
w etapie 2

97%

zadowolonych
klientów

45

OSÓB PRACUJE NAD
REALIZACJĄ JEDNEGO DOMU

Lokalizacja

Teren inwestycji administracyjnie znajduje się w Siadle Dolnym, jednak z racji swojego położenia – na wzgórzu, bliżej mu raczej do nazwy Siadło Górne, miejscowości znajdującej się nieopodal (ok 0,8km).

Lokalizacja osiedla sprzyja wygodnej komunikacji dzięki bliskości:

Wirtualny spacer

Położenie Inwestycji

Osiedle Słoneczna Przystań (49 domów) zapewnia swym mieszkańcom wprost idealne warunki do zamieszkania i wypoczynku. Znajdując się w malowniczo położonej okolicy, udostępnia lokatorom przepiękną panoramę doliny rzeki Odry. Słoneczna Przystań jest jedynym w okolicy miesjcem, z którego rozpościera się tak niespotykany widok.

Warto również wspomnieć, że osiedle graniczy z obszarem Natura 2000, dzięki czemu jej położenie nabiera wyjątkowego uroku, świeżości i poczucia bliskości z naturą.

Sport i rekreacja

Teren osiedla, otoczony polami i łąkami, doskonale sprzyja rekreacji po ciężkim i długim dniu pracy w dużym mieście.

Sąsiedztwo osiedla to wymarzone miejsce rowerowych wycieczek i pieszych wędrówek. Sama okolica nakłania wręcz do korzystania z jej uroków.

Spokój, bezpieczeństwo i wygoda

Naszym celem jest by każdy mieszkaniec Słonecznej Przystani czuł się komfortowo. W pełni ogrodzona dzielnica zapewnia spokój i bezpieczeństwo mieszkańców, a planowany monitoring wspomagać będzie dodatkową ich ochronę. Wieczorem i nocną stylowe lampy uliczne wprowadzają w całej okolicy niezwykle przyjemny klimat, a w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa, głównie dzieciom i pieszym oraz pozostałym uczestnikom ruchu, na osiedlu zapewniono ciągi pieszo-jezdne ze spowalniaczami ruchu kołowego. Przy wszystkich domach znajdują się zatoki postojowe, natomiast dla najmłodszych mieszkańców osiedla zaplanowano w pełni urządzony plac zabaw. Całość terenu dopełniają nasadzenia wysokiej i niskiej zieleni. Teren osiedla posiada pełne uzbrojenie – woda, kanalizacja, kanalizacja deszczowa, prąd, gaz.

katalogcover
katalogcover
Katalog
katalogcover