Polityka prywatności

1. Administratorem serwisu pod domeną tlsdeveloper.pl oraz danych osobowych pozyskiwanych za pomocą serwisu tlsdeveloper.pl jest firma TLS Developer, Szykuć Sp. J. z siedzibą przy ulicy. Konstytucji 3 Maja 19, 72-100 Goleniów. Dane firmy to NIP 8561778706 REGON 320308061 KRS 0000272073.

2. Dane pozyskiwane za pomocą formularza kontaktowego (imię i nazwisko, numer telefonu, adres email) na ww. stronie, służą administratorowi jedynie do celów przedstawienia oferty oraz odpowiedzi na zapytania Klienta. Dane nie są przetwarzane do innych celów, nie są przekazywane innym podmiotom. Każdy użytkownik, ma prawo wglądu w posiadane dane oraz możliwość zgłoszenia prośby ich usunięcia, co będzie respektowane. Zapytania prosimy kierować na adres: poczta@tlsdeveloper.pl

3. Dane osobowe ujawniane w formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) po wyrażeniu przez użytkownika zgody na ich wykorzystanie i przetwarzanie poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”, będącego elementem formularza.

4. Serwis w sposób automatyczny, ściąga takie informacje jak numery ip, przeglądarka, typ systemu operacyjengo, za pomocą narzędzia Google Analytics. Dane te nie są udostępnianie innym podmiotm, służą do celów statystycznych oraz analitycznych.

5. Serwis wykorzystuje pliki Cookies za pomocą narzędzi google analytics, google adwords oraz technologii WordPress.

6. Administrator zapewnia poufność wszelkich uzyskanych informacji o użytkownikach. Informacje te nie będą przekazywane podmiotom trzecim, z wyłączeniem sytuacji, gdy Administrator byłby zobowiązany do przekazania informacji uprawnionym organom władzy publicznej (np. sąd, prokuratura) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

katalogcover