Oferta Specjalna Dom Idealny – projekt indywidualny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dom Idealny

Dom Idealny

To specjalnie przygotowana oferta dla Klientów wymagających. Nowy dom powinien spełniać wszystkie upodobania przyszłych właścicieli, dlatego w ramach oferty Dom Idealny przygotowujemy absolutnie niepowtarzalny projekt domu jednorodzinnego.

Dom Idealny na osiedlu Słoneczna Przystań – działki, które Klient może wybrać w ramach oferty Dom Idealny znajdują w najbardziej atrakcyjnej lokalizacji osiedla, na skraju tuż przy skarpie z przepięknym widokiem na dolinę rzeki Odry.

Dom Idealny na działce Klienta – zaprojektowany dokładanie według wskazań i upodobań Inwestora dom zostanie wybudowany, również w wybranym przez Klienta standardzie.

Poniżej prezentujemy realizacje z oferty domów idealnych. Klient ma możliwość wyboru domu najbardziej dopasowanego do Jego preferencji, zarówno pod względem komfortu użytkownia jak i jego wyglądu.

katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

Prezentacja Video