Graniczna Przylesie

Domy w okolicach Szczecina - inwestycja
Graniczna Goleniów

Cały czas pracujemy nad nowymi inwestycjami. Naszym celem jest przygotowanie funkcjonalnych i tanich domów na sprzedaż w okolicy Szczecina. W ostatnim czasie zaangażowaliśmy się w projekt osiedla domów jednorodzinnych w Goleniowie.

Jest nam miło poinformować, że niedawno rozstrzygnęliśmy konkurs na nazwę przygotowanego przez nas osiedla w Goleniowe, które obecnie nazywa się „Przylesie”. Zajmujemy się projektowaniem i budową nowoczesnych domów na sprzedaż (www.tlsdeveloper.pl). Oferujemy naszym klientom domy kompletne. Nasza firma oferuje nowe domy na sprzedaż w okolicach Szczecina. Wszystkie projekty są realizowane sprawnie i wedle życzenia klienta. Doskonale rozumiemy, jak ważnym krokiem jest zakup własnego domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli zamieszkać w domu swoich marzeń.

katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

Prezentacja Video