TLS Developer Sp. J. to dynamicznie rozwijająca
się firma, stale poszukująca kreatywnych osób.
Chcesz z nami pracować? Wyślij CV
oraz list motywacyjny :)

TLS Developer
warto z nami pracować

Tls Developer to firma posiadająca ponad 15 letnie dośwadczenie w zakresie projektowania oraz budowania domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych oraz handlowych.

Oferujemy kompletne domy jednorodzinne wraz z działką na naszym osiedlu, Słoneczna Przystań, zlokalizowanym w Siadle Dolnym pod Szczeciniem.
Zajmujemy się również projektowaniem indywidualnych domów oraz nadzorem budowlanym na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego.

Nasz zespół to zbiór utalentowanych osób, inżynierów, projektantów, dekoratorów oraz marketingowców. Nasza wartości to wzajemny szacunek, praca zespołowa i uczciwość tak w stosunku do klientów jak i członków zespołu.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.
Zespół TLS Developer.

+

Dołącz do nas!

Dane personalne

Dane kontaktowe

Curriculum Vitae

Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.nr 133 poz.883).

Akceptuję regulamin i politykę prywatności.

katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

Prezentacja Video