Oferta Standardowa Smart House

Smart House

W ramach oferty standardowej proponujemy najnowszy, budowany w najwyższym standardzie deweloperskim, dom SMART HOUSE. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie Klientów na zarówno komfort mieszkania, ergonomię przestrzeni oraz w dużej mierze oszczędność eksploatacji stworzyliśmy wyjątkowy dom, spełniający wszystkie te warunki jednocześnie. Domy o powierzchni od 161 do niemal 201m2 zostały zaprojektowane dla działek o wielkości od 800 do ok 1000m2.

Naszym Klientom udostępniliśmy także możliwość wyboru domu w wariancie, który będzie najbardziej odpowiadał ich potrzebom. Poniżej prezentujemy warianty dotyczące powierzchni domu SMART HOUSE a także warianty elewacji, dzięki takiemu rozwiązaniu każdy Klient ma możliwość wyboru domu najbardziej dopasowanego do Jego preferencji, zarówno pod względem komfortu użytkowania jak i jego wyglądu. Warto mieszkać w Szczecinie w domu wybudowanym przez TLS Developer.

Dom D1

Pierwszy dom z oferty SMART HOUSE. Jest to największy dom, którego powierzchnia wynosi łącznie 200,9m2. Idealny dla rodziny, a także osób ceniących sobie zarówno przestrzeń jak i funkcjonalność pomieszczeń. Dom D1, poza optymalnym rozplanowaniem wnętrza, wyróżnia się wygodnym i przestronnym garażem dwustanowiskowym o powierzchni 36m2.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom D2

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, zaprojektowano dom posiadający układ pomieszczeń dokładnie taki sam jak dom D1, z garażem jednostanowiskowym o powierzchni 22,1m2. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, których zapotrzebowanie na powierzchnię garażową jest mniejsze, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego wnętrza.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom D3

Został zaprojektowany z myślą o Klientach, preferujących architekturę budynku i wnętrza, zbliżoną do domów prezentowanych w naszej najnowszej ofercie, w którym zamiast garażu zastosowano odkrytą wiatę zewnętrzną. Dom D3 stanowi dobrą alternatywę dla osób, dla których szczególne znaczenie ma przestrzeń wokół domu, umożliwiając jednocześnie jej dowolną aranżację. Dom D3, ze względu na jego powierzchnię oraz brak garażu, jest jednocześnie propozycją najbardziej atrakcyjną cenową.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom D4

NOWOŚĆ! Dom D4 jest najmniejszy w naszej ofercie, jego powierzchnia wynosi zaledwie 115 m2! Jest to propozycja stworzona specjalnie dla Klientów, którzy pragną zamieszkać we własnym domu – niewielkim, ale w pełni funkcjonalnym i energooszczędnym. Takie rozwiązanie pozwoliło uzyskać dodatkową korzyść, jaką jest niska cena domu D4.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom D5

NOWOŚĆ! Dom D5 to nowość w naszej ofercie. Jego powierzchnia wynosi 169,1 m2 i stanowi doskonałą propozycję dla Klientów pragnących cieszyć się komfortem oraz przestrzenią w swoim nowym domu! w pełni funkcjonalnym i energooszczędnym. Dom złożony jest z 10 pomieszczeń, jak również posiada pełnowymiarowy garaż.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dom D6

NOWOŚĆ! Dom D6 o powierzchni 181,7 m2 to nowa propozycja dedykowana Klientom szukającym domu mieszkalnego o dużej przestronności wnętrz, a także posiadającego podwójne miejsce w garażu. W skład domu wchodzi 10 przestronnych pomieszczeń, w tym 3 sypialnie zlokalizowane na poddaszu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Warianty elewacji

E1

E1

E2

E2

E3

E3

E4

E4

katalogcover

Wirtualny Spacer
Słoneczna Przystań