TLS Developer PROJEKTOWANIE I BUDOWA MARZEŃ

Poznaj naszą firmę i nasze wartości

arch. Łukasz Szykuć

Nasz sukces jest sumą wielu składowych, z których kluczowy jest profesjonalizm. Dlatego nasz zespół to grupa kompetentnych i kreatywnych specjalistów wkładających maksimum możliwości w każdy realizowany projekt. Każdy z pracowników wzbogaca nasz zespół swoim doświadczeniem, umiejętnościami i własną perspektywą postrzegania architektury. Jestem dumny z pracy w zespole, który z wielkim oddaniem pracuje, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Szczecińska firma TLS DEVELOPER Szykuć sp.j. jest firmą rodzinną, która powstała z połączenia doświadczeń firmy budowlanej MET-INSTAL i biura projektowego STUDIO AG Sp. z o.o.

Spółka TLS Developer powstała w 2006 roku w celu realizacji osiedla „Słoneczna Przystań” w Siadle Dolnym pod Szczecinem. Od tego czasu spółka dynamicznie się rozwija i powiększa swoją ofertę. Obecnie realizujemy inwestycje na działkach własnych oraz działkach Klientów na terenie całego kraju w zakresie budownictwa mieszkalnego jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz usługowego. Najwyższy standard naszych realizacji gwarantuje wieloletnie doświadczenie, przywiązywanie dużej wagi do jakości architektury oraz stosowanie materiałów wysokiej klasy.   

katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

Prezentacja Video