TLS Developer Deweloper w Szczecinie

Poznaj naszą firmę i nasze wartości

arch. Łukasz Szykuć

Jestem architektem i deweloperem. Ważne jest dla mnie, by robić to co lubię, a to co lubię robię najlepiej jak potrafię. Cieszy mnie, że mogę poprowadzić cały proces od koncepcji do realizacji.

Tworzenie, kreowanie i planowanie sprawiają mi taką samą frajdę, jak realizacja. Nadzorowanie budowy w różnych jej fazach, ulepszanie, kontrola wydatków – to wszystko jest bardzo ekscytujące i daje mi dużą satysfakcję. Zapraszam do współpracy.

Szczecińska firma TLS DEVELOPER Szykuć sp.j. jest firmą rodzinną, która powstała z połączenia doświadczeń firmy budowlanej MET-INSTAL i biura projektowego STUDIO AG Sp. z.o.o.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie tylko w branży budowlanej, ale również projektowej, oddajemy w Państwa ręce nowoczesne i piękne osiedla w okolicach Szczecina. Spółka powstała w 2006 r., a jej głównym celem było zaprojektowanie, wybudowanie i sprzedaż osiedla „Słoneczna Przystań” pod Szczecinem. Od tego czasu firma dynamicznie się rozwija. Obecnie pracujemy nad nowymi inwestycjami.

Klientami TLS DEVELOPER są głównie ludzie młodzi i dynamiczni, którzy nie zawsze mają czas zajmować się sprawami związanymi z budową domu. Dlatego naszą główną ideą jest przygotowanie domu kompletnego. Zajmujemy się przygotowaniem projektu, załatwieniem formalności oraz budową domów jednorodzinnych. Naszym klientom oferujemy nowe domy od dewelopera, przygotowane według ich własnego pomysłu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje spełniały wszystkie potrzeby nowych właścicieli. Współpracujemy z fachowcami, dzięki czemu cały proces budowy nowych osiedli przebiega szybko i sprawnie.

katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.