Inwestycja BRYTYJSKA – Szczecin WARSZEWO

brytyjska-2

Ostatni lokal na sprzedaż! Trwa budowa nowoczesnego budynku wolno stojącego z dwoma oddzielnymi lokalami mieszkalnymi. To propozycja inna niż wszystkie.  Inwestycja znajduje się na Warszewie, w doskonałej lokalizacji niezwykle blisko centrum miasta a także urokliwych terenów zielonych. Oferowany lokal nr 2 posiada przynależny, garaż jednostanowiskowy oraz ogródek do wyłącznego użytkowania. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 141,25 m ² oraz  128,33 m² ogrodu .
 
Wnętrze lokalu posiada komfortowy rozkład pomieszczeń, duży salon z jadalnią i wyjściem na ogród, samodzielną kuchnię, trzy niezależne sypialnie, dwie łazienki oraz wygodną garderobę.
Odpowiednio posadowiony na wzniesieniu budynek gwarantuje dobre doświetlenie salonu oraz sypialni na piętrze.
 
Jest to doskonała propozycja dla osób pragnących mieszkać w wygodnym domu, z własnym ogrodem i zabudowanym garażem, w bliskiej odległości od centrum miasta jak i otoczenia natury.
Planowane oddanie do użytkowania zaplanowano na marzec 2021 roku, natomiast przekazanie własności na czerwiec 2021 roku.
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

katalogcover
katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

Prezentacja Video