Targi Nieruchomości Jesień 2016

jesien2016-targi

Już w ten weekend w Szczecinie odbędzie się kolejna edycja Targów Nieruchomości na hali Azoty Arena. Zapraszamy na nasze stoisko 8-9 października, w godzinach 10:00-17:00. To doskonała okazja, aby zapoznać się z naszą ofertą projektowania i budowy nowoczesnych domów.
Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową atrakcję, czyli możliwość odbycia wirtualnego spaceru po wymarzonym domu – wszystko dzięki goglom Oculus Rift. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!
Oprócz tego z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, jakie mają Państwo w związku z budową domu z deweloperem. Jesteśmy do dyspozycji, otwarci na sugestie i rozmowy, tak aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów.
Do zobaczenia na naszym słonecznym stoisku!

katalogcover
katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

Prezentacja Video