Wydarzenia firmowe

vi44

Sprzedaż apartamentów w Villi 44

Ruszył pierwszy etap sprzedaży komfortowych apartamentów w nieruchomości Villa 44 w Świnoujściu. Dla Klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę aż 24 apartamentów o powierzchniach w zakresie 25 do 49 m2. Apartamenty dostępne są w 3 standardach wyposażenia – Silver, Gold oraz Platinum. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na oficjalnej stronie internetowej inwestycji:

Villa 44 Świnoujście


image (12)

Villa 44

Nasza nowa inwestycja – Villa 44 w Świnoujściu to elegancki apartamentowiec posiadający 24 lokale, zlokalizowany ok. 200m od morza, w pięknym, kameralnym miejscu. Możliwość rezerwacji już wkrótce. Zapraszamy!

Villa 44 Świnoujście


promocja

Projekt domu w prezencie

Tylko do końca 2017 roku – projekt domu otrzymasz w prezencie. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia TLS Developer. Aby otrzymać darmowy projekt domu, zgłoś się do nas i ustal warunki współpracy do końca grudnia 2017 r. :)


news

30 Targi Nieruchomości i Wyposażenia wnętrz

Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji odwiedzić nas podczas 30 Targów Nieruchomości i Wyposażenia wnętrz, polecamy artykuł opublikowany w serwisie Szczecin Biznes w którym prezentujemy informacje na temat naszej oferty oraz działań.

Zobacz więcej


kajaki

Otwarcie Przystani Kajakowej w Siadle Dolnym

Już w czerwcu 2018 roku zostanie oddana do użytku nowoczesna przystań kajakowa wraz z zapleczem umożliwiającym organizowanie imprez plenerowych.


tls developer targi nieruchomości 2017

Targi Nieruchomości Wiosna 2017

Za nami kolejna, już 29. edycja największych targów nieruchomości w regionie. Na targach Home Arena zgromadzili się przedstawiciele firm z branży – deweloperzy, inwestorzy i biura nieruchomości. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć.

Była to doskonała okazja, żeby zaprezentować Państwu naszą ofertę – projektowanie i budowę nowoczesnych domów. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się gogle Oculus Rift, dzięki którym można przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i podziwiać piękne domy, jakie dla Państwa budujemy.

Mamy nadzieję, że w trakcie spotkań i rozmów zachęciliśmy Państwa do realizacji marzeń o własnym domu, najlepiej z naszą pomocą.

Dziękujemy za odwiedziny!


tlsrekrutacja_1

Praca – inżynier budowy – zatrudniony

Firma TLS Developer od wielu lat rozwija się na rynku nieruchomości, zajmujemy się budową nowoczesnych domów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydata na stanowisko Inżynier Budowy – oferujemy ciekawą pracę w perspektywicznej firmie oraz możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia.

Kandydatów zapraszamy do aplikowania.


TLS Developer Święta 2016

TLS DEVELOPER rozdaje prezenty! 50.000 zł oszczędności!*

TLS DEVELOPER rozdaje prezenty!
50.000 zł oszczędności!*

Tylko do końca roku!

Zadzwoń 601 561 777
Sprawdź: www.tlsdeveloper.pl
Spacer on-line: https://www.tlsdeveloper.pl/nasze-osiedle/

*Podejmij decyzję do końca 2016 roku, w prezencie otrzymasz 50.000zł!
*Promocja dotyczy domu typu D1


spacer

Wirtualny Spacer po Słonecznej Przystani

Z przyjemnością udostępniamy Państwu wirtualny spacer po osiedlu domów jednorodzinnych Słoneczna Przystań w Siadle Dolnym pod Szczeciniem. Serdecznie polecamy.

Wirtualny spacer


jesien2016-targi

Targi Nieruchomości Jesień 2016

Już w ten weekend w Szczecinie odbędzie się kolejna edycja Targów Nieruchomości na hali Azoty Arena. Zapraszamy na nasze stoisko 8-9 października, w godzinach 10:00-17:00. To doskonała okazja, aby zapoznać się z naszą ofertą projektowania i budowy nowoczesnych domów.
Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową atrakcję, czyli możliwość odbycia wirtualnego spaceru po wymarzonym domu – wszystko dzięki goglom Oculus Rift. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!
Oprócz tego z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, jakie mają Państwo w związku z budową domu z deweloperem. Jesteśmy do dyspozycji, otwarci na sugestie i rozmowy, tak aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów.
Do zobaczenia na naszym słonecznym stoisku!


katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.