Łukasz Szykuć prezesem PZFD Szczecin

lukasz-szykuc-prezesem-pzfd-szczecin

Właściciel TLS Developer, Łukasz Szykuć został prezesem szczecińskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich!

– Rozpoczynamy nowy rozdział w historii Polskiego Związku Firm Deweloperskich w Szczecinie. Naszą misją jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości budynków, ale również budowanie dobrych relacji z klientami, partnerami biznesowymi oraz władzami lokalnymi. Jako organizacja będziemy działać zgodnie z najwyższymi standardami. Chcemy wspierać inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju i poprawy życia mieszkańców. Wspólnie możemy tworzyć lepszą przyszłość dla Szczecina – podkreśla Łukasz Szykuć.

PZFD to największa i zaangażowana w tworzenie najlepszych standardów rynkowych organizacja branży deweloperskiej, która od 20 lat reprezentuje interesy firm deweloperskich w Polsce i Unii Europejskiej. Organizacja ta podejmuje działania na rzecz tworzenia dobrego prawa, polepszania warunków inwestowania na rynku nieruchomości, rozwoju zawodowego pracowników firm członkowskich oraz poprawy wizerunku branży. PZFD zrzesza 300 firm: deweloperów budujących mieszkania, biura, hotele, powierzchnie usługowo-handlowe, magazyny czy PRS-y, a także parkingi kubaturowe. Szczeciński oddział będzie 8. oddziałem regionalnym PZFD.

Dla spółki TLS Developer fakt znalezienia się pośród firm tworzących podwaliny pod zachodniopomorski oddział Polski Związek Firm Deweloperskich to ogromna nobilitacja. Oznacza to realny wpływ na kształtowanie regionalnego rynku nieruchomości.

katalogcover
katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

Prezentacja Video