Rok w TLS

Rok w TLS

Rok 2023 był dla nas pracowity i obfitujący w wiele pozytywnych zdarzeń.

W związku z tym, że chcemy dostarczać naszym Klientom jak najwyższą jakość i dotrzymywać zasad, na które się umówiliśmy, to na bieżąco pracowaliśmy nad naszymi inwestycjami: tymi, które już trwają, ale też tymi, które zaczynamy przenosić z głów na papier, a potem na plac budowy.

Kończymy budowę osiedla Słoneczna Przystań w Siadle Dolnym i rozpoczęliśmy projektowanie oraz budowę kolejnych inwestycji. W drugim kwartale 2024 roku startujemy z realizacją nowej inwestycji – luksusowych apartamentów „Paderewskiego 1” w Świnoujściu.

Poszerzyliśmy także struktury firmy: do naszego Zespołu dołączają kolejni specjaliści. Wzmocniliśmy m.in. dział marketingu i dział sprzedaży. Rośniemy więc w siłę!

Dodatkowo zostaliśmy członkiem prestiżowego gremium Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Przez ostatni rok podjęliśmy także wiele strategicznych decyzji, które zmienią zasady gry. Zadecydowaliśmy o zmianie formy działalności: ze spółki jawnej przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. To wiele, ale wciąż mamy apetyt na więcej!

katalogcover
katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

Prezentacja Video