Otwieramy się na nowe

Business people shaking hands finishing contract signing, close-up. Business communication concept. Handshake and marketing.

TLS Developer dołączył do zaszczytnego grona przedsiębiorstw, zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej.

Północna Izba Gospodarcza stanowi niezależną organizację, którą powołano, by chronić i reprezentować interesy zintegrowanych w niej przedsiębiorców. Powstała w 1997 roku w Szczecinie. Dynamiczny rozwój i pozyskiwanie nowych członków usytuowało Izbę na pozycji największej izby gospodarczej w Polsce. Obecnie skupia blisko 1500 firm, a jej oddziały znajdują się już w sześciu miastach województwa zachodniopomorskiego, m.in. w Szczecinie, Świnoujściu i Koszalinie.

Pośród celów Północnej Izby Gospodarczej znajduje się tworzenie warunków rozwoju i unowocześniania życia gospodarczego, wspieranie inicjatyw zrzeszonych członków oraz działanie na rzecz rozwoju międzyregionalnych oraz międzynarodowych kontaktów gospodarczych.

Dodatkowo, TLS Developer dołączył też do Klastra Budowlanego, działającego przy Północnej Izbie Gospodarczej. Klaster ten skupia przedsiębiorstwa związane z sektorem budowlanym i infrastrukturalnym, mające swoją siedzibę w województwie zachodniopomorskim.

Jesteśmy przekonani, że kroki te otworzą przed nami zupełnie nowe horyzonty.

katalogcover
katalogcover

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

Prezentacja Video